Žolynų foto siena

🌈 Šiandien vasara iškvėps paskutinį savo atodūsį ir palydės mus į rudenį. Gal ir gerai – prisigaudėm saulės kaip niekada daug. O mes visi keturi savaitės pradžioje ilsėjomės kaime pas draugus – atokioje ir gyvybe pulsuojančioje sodyboje. Visur, kur besukom akis, kažkas skrido, dūzgė, čirpė, klegėjo, o varliukės lydėjo beveik kiekvieną žingsnį. Kėlėm klausimus – kiek miestas palieka vietos gamtai, kurios dalis esame patys? Taip filosofiškai nusiteikę leidom vykti žaliajai kūrybai. Žemiau matote 🌿 augalų foto sieną 🌿 – suyrančią, tvarią ir sukaišiotą visų bendru komandiniu darbu. Pradžioje buvo iš šakelių suręstas karkasas, tada ištemptos virvelės ir iš jų padarytas tinklelis, o galiausiai viską perpynėm žolynais ir augalėliais.

Melancholiškai nusiteikusi Lemputė Žemyna ir visa komanda

DALINTIS:

This Post Has 3 Comments

  1. multisend nft

    Thank you, I have just been looking for info about this topic for a long time and yours is the greatest I’ve came upon so far. But, what about the bottom line? Are you certain about the source?

  2. Rodney Jourdain

    I am glad to be a visitor of this arrant website! , appreciate it for this rare information! .

  3. gate io

    I read your article carefully, it helped me a lot, I hope to see more related articles in the future. thanks for sharing.

Parašykite komentarą