Daugkartiniai maišeliai

🌷

Mažas daugkartinis maišelis

Išmatavimai: 16,5 x 16 cm. (skirtas riešutams/sėkloms; talpina 450 g žemės riešutų). Sveria ~6-8 g priklausomai nuo audinio.

Kaina: 2 Eur

🌷

Vidutinis daugkartinis maišelis

Išmatavimai: 27,5 x 21,5 cm (skirtas vidutiniam apsipirkimui; talpina 1.5 kg pomidorų/mandarinų). Sveria ~10-14 g priklausomai nuo audinio.  

Kaina: 3 Eur

🌷

Didelis daugkartinis maišelis

Išmatavimai: 37 x 25,5 cm (skirtas didesniam apsipirkimui; talpina 3 kg bulvių/apelsinų). Sveria ~12-18 g priklausomai nuo audinio.

Kaina: 3.50 Eur

Mūsų daugkartiniai maišeliai kuriami kruopščiai ir kokybiškai: šonai siuvami du kartus, krašteliai estetiškai aplydomi taip apsaugant juos nuo irimo, o virvelės patogiai susitraukia iš abiejų pusių ir tvirtai laikosi. Drąsiai kraukite sveriamus produktus bei kitas smulkmes, o susitepus skalbkite skalbimo mašinoje ar kriauklėje. Primename, kad mes ištikimai laikomės žiedinės ekonomikos principų, todėl maišelius siuvame tik iš antrinių žaliavų – dėvėtų dieninių užuolaidų bei atraižų likučių, surinktų iš užuolaidų salonų. Etiketės taip pat gaminamos iš dėvėtos tekstilės ir štampuojamos ranka. Pildant užsakymo formą, galima pasirinkti, ar norisi baltų, ar spalvotų maišelių. Jie visi unikalūs dėl skirtingų atspalvių, tekstūrų ir ant jų nutūpiančių įvairiausių ornamentų, o, svarbiausia, siuvami Lietuvoje su daug daug kruopštumo ir meilės. Begalinis ačiū už palaikymą – jis leidžia šiai iniciatyvai gyvuoti ir plėsti tinklaraščio veiklą  !

Pažiūrėk iš arčiau

Kas kurpia mūsų maišelius?

Mūsų komanda