Kūrybinės antrinio dizaino dirbtuvės visai šeimai – NE šiukšlės

Pastaruoju metu vis populiarėjant klimato kaitos klausimams, didėjant gamtos pokyčiams, augant stichinių nelaimių skaičiui ypač svarbu sustoti ir pamąstyti ar galime ir ką galime padaryti su visu tuo?  Dar visai neseniai skambėjusi Gretos Thunberg kalba pasaulio lyderiams dėl klimato kaitos sukrėtė ne vieną. Kalboje buvo aiški žinutė – leiskite mums būti vaikais švarioje žemėje.

„Mukkoka namai“ ir „Kūrybos kampas 360” įkūrėjas Giedrius Bučas nusprendė nepalikti likimo valiai vaikų ateities klimato pokyčiams ir jau dabar imtis veiksmų. Tvari komanda pristato „Kūrybines antrinio dizaino dirbtuves visai šeimai – NE šiukšlės

Giedriaus vizija – darnus ir švarus pasaulis. Jis dalinasi savo patirtimi bei žiniomis su visais besidominčiais darniu vartojimu, aplinkosauga ir teigia, kad su vaikais, jaunimu ir šeimomis būna ypač įdomios diskusijos!

O dirbtuvėlėse kartu su visa šeima kursime tikrus stebuklus – daugelio vadinamos „šiukšlės” atgis naujam gyvenimui. Kas jei ne kiekvieno vaiko individualus kūrybiškumas padės pasigaminti tikrai naudingus ir praktiškus daiktelius?

O svarbiausia, kad darbuojantis diskutuosime aplinkos apsaugos, ekologijos temomis, dalinsimės darnaus vartojimo ir ekologiško gyvenimo būdo patirtimi, ieškosime teisingiausio kelio darnaus vartojimo link ir gvildensime dar daugybę kitų įdomiausių temų…

Esame tikri, šių užsiėmimų metu jūs ir jūsų mažieji ne tik su užsidegimu kurs unikalius darbelius, bet ir išnarplios visus kylančius klausimus aplinkos tausojimo temomis.

Tad pirmyn į atradimų ir kūrybiškų stebuklų pasaulį!

Renginį rasite ir Facebook’e:
👉  https://www.facebook.com/events/369551790600728/

Registracijos anketa:

👉 https://forms.gle/BWKagfg7jvmE32ZW7

Daugiau informacijos mukkoka@miegantysdrambliai.lt arba tel. +37065753003 🌿💚

 

DALINTIS: