Kurpėm stalą

Genius atvilko lentų, rastų prie konteinerio, ir sako:
– Jaunimas! Stalą darysim, grąžtą su varžtais parūpinkit man!

Šokom su Žemyna ieškoti grąžto, varžtų, metalinių tvirtinimo plokštelių, klijuotės, špagato, klijų. Su šiomis gėrybėmis gimė stalas. Pirma sujungėm rastas lentas ir padarėm kampinį stalviršį. Tada pritvirtinome jį prie pirktos batų dėžės, susipjaustėm ir prigręžėm kojas, kurias papuošėm apvyniodami virvele. Kad stalą būtų malonu liesti ir naudoti virtuvėje, apklijavom jį lipnia klijuote. O kad būtų ir gražu į jį pasižiūrėti, pritaisėm dailią nėrinių juostelę. Taip su minimaliomis išlaidomis, transformuojant išmestą medį, susikurpėm puikų baldą. Po šito tvarinuko pagalvojom, kad norint galima beveik viską susimeistrauti, jei tik neturi galvoje nusistatęs ribų. Na, nebent kažkas nori standartinio interjero salono vaizdelio, bet tiems, kas nori originalumo, tai sakom, kad labai gera kurtis namus be ribų ir be stabdžių!

Lietuvoje radome net kelis įkvepiančius pavyzdžius, kuriuos matant akys šokčioja nuo žmonių kūrybingumo ir niežti nagai pačiam bėgti eksperimentuoti:

👉 🏠 Meniškas ir jaukus molinukas.

👉 🏠 Šiuolaikiški ir subtilūs antrinio dizaino sprendimai.

👉 🏠 Nestandartinio namo pavyzdys.

👉 🏠 Vaikų nameliai iš antrinių žaliavų – patys mieliausi.

Jeigu žinote daugiau inspiruojančių pavyzdžių, parašykite juos komentaruose!

Suplukęs Jurgis Gvazdikėlis su komanda

DALINTIS:

This Post Has 2 Comments

  1. Hey there! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog. Is it hard to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick. I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to start. Do you have any points or suggestions? Cheers

  2. Travis Ketzler

    Pretty! This was a really wonderful post. Thank you for your provided information.

Parašykite komentarą