Čirškinomės „Vegfest” mugėje

Galvelės kaito, Žemynai kiek įsiskaudo lemputė, bet įspūdžiai po ką tik pralėkusio Vegfest LT vasaros festivalis 2018 patys gražiausi. Mes laimingi, kai laimingi mūsų pirkėjai-bičiuliai. Štai viena palaikytoja ne tik įsigijo maišelį, bet ir netruko jį pritaikyti – susidėjo vaisius! Ačiū, kad leido pasidalyti akimirka 🙂 🍑🌿

Žinot, jeigu kas nors paklausia, koks yra mūsų klientas, visad labai paprasta atsakyti – jis sąmoningas, malonus ir padrąsinantis. Smagiausia, kad mums nereikia apsimetinėti, tiesiog jaučiame nuoširdžias šypsenas ir draugiškas akis, kai renkatės maišelius, svarstot dydžius ir linkit tęsti misiją. Kartais atrodo, kad tuoj prireiks nosinaičių džiaugsmo ašaroms šluostyti (žinoma, daugkartinių!).

Beje, turbūt vienos ypatingos mūsų stendo viešnios nepasieks ši žinutė, bet sutikom tikrą mažąją entuziastę, kuri išklausinėjo visų padirbtukų anatomijos ir net pradėjo lipdyti jiems draugą iš savo išgerto sulčių pakelio. Nešė parodyti ir sakė: čia bus rankytės, čia bus kojytės, o štai šalikėlis. Kūryba visai čia pat!

O mes einam gerti vakarinės arbatos ☕

Įdegusios ir besiilsinčios dūšelės po mugės

Monika su bičiuliais padirbtukais

DALINTIS: