Taškuotai ir dryžuotai

Dalinamės dar keliais grožiais iš mūsų dirbtuvių ir, makaluodamiesi vieliarankėm, primenam, kad šventės jau visai arti, tad verčiau nepasilikite maišelių užsakymo paskutinei minutei, jei tokia idėja Jūsų galvelėse sukasi. Žemiau išvardiname, kaip ir kur galite rasti daugkartinių maišelių:

1⃣ „Commune Art Kalėdų mugė Vilniuje” gruodžio 15-16 d. (Kauno g. 34, „My hero” loftas) 🎄;
2⃣ Atvykti tiesiai į dirbtuves, esančias Antakalnyje Vilniuje, ir išsirinkti gyvai iš viso plataus asortimento iki gruodžio 20 d. 🚗;
3⃣ Į kitus miestus mielai atsiunčiame paštu (užsakymas galimas iki kitos savaitės antradienio, nes, kitu atveju, dėl šventinių reikalų maišeliai gali nebespėti Jūsų pasiekti) 📩.

Dėl užsakymų ar kilus klausimams, rašykite privačią žinutę – viską suderinsime 🙂

Primename apie maišelių dydžius: mažasis skirtas riešutams/ sėkloms (telpa apie 450 g žemės riešutų), vidutiniame galima sukrauti 1.5 kg mandarinų, o didysis talpina 2.5 kg obuolių/3.5 kg bulvių. Spalvas galima pasirinkti tiek baltas, tiek spalvotas.

Neškime žaliąją žinią ir vaduokime draugus ir Žemę iš vienkartinio plastiko. Jeigu turite miklias rankeles, pasiūkite maišelius patys – būsite tikri šaunuoliai!

Burbuliukų užhipnotizuota Lemputė Žemyna

DALINTIS: